Bizden Haberler
enşah mühendislik
ADIM ADIM ZİRVEYE...
ÜRÜN DETAYLARI

Ülkemizin biyoenerji sektöründe öncü kuruluşlarından biri olan DB Tarımsal Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş ile şirketimiz arasında 25 ton/h-12 barg kapasiteli Döner Izgaralı Buhar Kazanı imalatı anlaşmasına varılmıştır.

GÜMÜŞDOĞA'YA BİZİ TERCİH ETTİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
ÜRÜN DETAYLARI

Türkiye’de tarıma dayalı sanayide lider konumda bulunan Gümüşdoğa A.Ş. ile şirketimiz arasında 25 ton/h - 12 barg kapasiteli buhar kazanı imalatı anlaşmasına varılmıştır. 

SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMASI "ENŞAH KAZAN"
ÜRÜN DETAYLARI

Elli yılı aşkın süredir ülkemizin önde gelen kuruluşlarından olan ABALIOĞLU YEM ile şirketimiz arasında 8ton/h - 8barg kapasiteli buhar kazanı imalatı anlaşmasına varılmıştır. ABALIOĞLU ailesine bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİL DAİMA AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR.
ÜRÜN DETAYLARI

ABALIOĞLU ailesinin bir parçası olan LEZİTA  grubu ile şirketimiz arasında 7.000.000 kcal/h kapasaiteli kızgın yağ kazanı imalatı anlaşmasına varılmıştır. ABALIOĞLU ailesine tekrar bizi tercih ettiği için teşekkürlerimizi sunarız.

GÜRSÜT DOĞRU ADRES "ENŞAH KAZAN" DEDİ
ÜRÜN DETAYLARI

İşletmemiz ile sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Gürsüt Gıda A.Ş Fabrika arasında anlaşılan 10 ton/h - 8 barg kapasiteli buhar kazanı imalatımız başlamıştır. 

Polen Tekstil'de "Enşah Kazan" dedi.
ÜRÜN DETAYLARI

Yıllardır tekstil alanında hizmet veren Denizli'nin ve ülkemizin köklü firmalarından olan Polen Tekstil Tic. ve San. A.Ş. Denizli OSB'de ki fabrikalarının buhar ihtiyacının karşılanması için şirketimizin ürün gruplarından olan "Döner Izgaralı Buhar Kazanı"mızı tercih etmişlerdir. Yapılan görüşmeler ve varılan anlaşmalar sonucu Polen Tekstil Tic. ve San. A.Ş'nin Denizli OSB bünyesinde bulunan işletmesine 6 ton/h ve 8 barg kapasiteli Döner Izgaralı Buhar Kazanı sistemimiz belirlenen tarihte işletmeye entegre edilecektir. 

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz...

Kalite Asla Tesadüf Değildir...

"Akdeniz Bölgesinde ki Kaleniz SİDE Ailesidir" dediler.
ÜRÜN DETAYLARI

Antalya Manavgat bölgesinde turizm sektörüne hizmet veren SİDE ailesi Otelleri, Eğlence sektöründeki birden fazla işletmeleri ve işletmelerin ürünlerini yıkama, kurutma, ütüleme işlemleri ile ürünleri adresinden alıp, adresine teslim etmeyi prensip edinmiş turizm sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Öncelikle SİDE LAUNDRY fabrikası için görüşmesini tamamladığımız 6 ton/h 8 barg döner ızgaralı buhar kazanı için imalat sürecine başlanmıştır. 

Bizleri misafirperverlikleriyle ağırlamalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Şirket Yetkililerinin;  "Antalya bölgesindeki kalenizde, referansınız da biziz, sizlerle tanışmak ve dost olmaktan onurluyuz. Şüphemiz yok ki işinizi layıkıyla yapacaksınız. İşten önce ticari karakter ve duruşunuz için ENŞAH ailesini tebrik ediyorum." sözleriyle bizleri onurlandığını ve ticaretin ötesinde ki bu denli dosthane yaklaşımları için şahıslarına ve şirket topluluklarına ayrıca teşekkürlerimizi ilettiğimizi önemle vurgulamak isteriz. 

Karakter ; Başarının Yansımasıdır.

Teşekkürler SİDE AİLESİ

GEDİK ; İşletmenin Kalbinde ENŞAH'ı Tercih Etti.
ÜRÜN DETAYLARI

Beyaz et sektörüne; yaratıcılığı, kalitesi, servisi ve doğal lezzeti ile değişik renkler getirmeyi hedefleyen GEDİK PİLİÇ ile ENŞAH KAZAN arasında yapılan 3.000.000 Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı Anlaşması yapılarak, üretim sürecine başlanmıştır.

Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz.

As Ofis Piliç - Yem Buhar Yatırımında ENŞAH KAZAN'ı Tercih Etti.
ÜRÜN DETAYLARI

Sakarya bölgesinde as piliç olarak üretimine devam eden ve Turgutluda As Ofis Yem çatısında altında iki sektörde öncü firmalardan olan AS OFİS PİLİÇ - YEM yetkilileri ile saha incelemesinde bulunmamızın ardından teknik şartlar ve buhar maliyetleri konusunda reel saha verilerinin analizi sonucunda anlaşmaya varılan 6 ton/h 8 barg döner ızgaralı buhar kazanı için imalat sürecimiz başlamıştır.

her iki firma için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Önce İnsan Sağlığı, Çevre Dostu İlkelerinin Karşılığında Kararları Enşah Kazan Oldu.
ÜRÜN DETAYLARI

Üretim yaptığımız ve hizmet verdiğimiz hem iç hem de dış piyasada, tercih edilen marka olmak adına son teknoloji cihazlarla üretilen “kaliteyi”, tecrübelerimiz ışığında şirket değerlerimizle birleştirerek müşterilerimize sunmaya, moda ve tekstil sektöründeki saygınlığımızı koruyup artırmaya devam etmek için hırslı ama kontrollü olan güvenilir politikalarımızla yolumuza devam eden NURYILDIZ ile ENŞAH KAZAN arasında yapılan anlaşmada 6 Ton/h 8 Barg (150m2) Doğal Gazlı Buhar Kazanı İmalatına Başlanmıştır.

Çevre Dostu, Ekonomik ve önce İnsan sağlığı ilkelerini misyonu haline getirmiş olan NURYILDIZ Yönetimine Teşekkürlerimizi Sunuyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

"Birlikten Güç Doğacak."
ÜRÜN DETAYLARI

Poyraz Boya Kuruluşundan bu Günlere Dayanan Başarı Hikayesinde Taşıdığı Derin sabır, Azim ve Çabanın Getirdiği Temeli Sağlam, İstikrarlı ve Her geçen gün kendini yenileyen vizyonu ile Denizlimizin değerli yapı taşları arasında yer almış, bu onur ve gururu en iyi şekilde taşımaktadır. Memlketimize ve ülkemize kazandırdığı değerlerin her geçen gün üstüne koymaya devam eden POYRAZ BOYA  ve ENŞAH KAZAN  arasında yapılan antlaşmada 2.kazanı 6 Ton/h 8 Barg (150m2) Doğal Gazlı Buhar Kazanı İmalatına Başlanmış, imalat süresi tamamlanması ile kurulumu yapılacaktır.

Poyraz Boya Yönetim Kuruluna Teşekkürlerimizi Sunar, Başarılarının Devamını Dileriz.

Özerdem Enşah'la Güven Tazeledi.
ÜRÜN DETAYLARI

Özerdem Mensucat San. ve Tic. A.Ş. , mazisi 1982 yılına dayanan köklü bir kuruluştur. O yıllarda Aran Mensucat San. ve Tic.A.Ş. adıyla, iplik ve battaniye üretimi yapan bir firma olarak kurulan şirket, son üretim teknikleri ve teknolojileri kullanılarak alanında önde gelen firmalardan biri olarak gelişimini sürdürmüştür. Aran Mensucat San. ve Tic. A.Ş. , tüm dünyada battaniye pazarına daha fazla hakim olmak hedefiyle Erdemoğlu Holding’le 2008’de başlayan birleşme sürecini 2009’da tamamlayarak Özerdem Mensucat San. ve Tic. A.Ş. adını almıştır.

Markaları arasında, Merinos, Aran, Dinarsu, Padişah, Armada, Aksu gibi geçmişi çok güçlü olan isimler bulunan firma; aynı zamanda dünya çapında önde gelen tüm markalara da üretimler yapmakta yaptığı işte en güçlü olmayı, en önde olmayı hedef alan bir yapılanma anlayışı ile başarılarını sürdürmektedir.

Özerdem Mensucat ile Enşah Kazan Arasında yapılan anlaşma sonucu 4. Kazanı olarak 6 Ton/h 8 Barg Doğal Gazlı Buhar Kazanı İmalatına başlanmış, imalat sürecinden sonra kurulumu yapılacaktır. 

M.Sever; "Kalite'den Asla Ödün Vermiyoruz" Dedi.
ÜRÜN DETAYLARI

SEVER KONFEKSİYON / UŞAK 

1970’Lİ Yıllarda Uşak Dokumacılar Sitesinde Kurulan Sever Konfeksiyon, Uzun Yıllar Boyunca Tülbent Üretimi Yapmış Ve Bu Sırada Yatırımlarına Devam Ederek, Kasar-Apre-Boya Fabrikalarını Kurmuştur.

Tesiste Bulunan Makine Teçhizatı Besleyen Birden Fazla Kazan İle Hizmet Vermekte Olan Sever Tekstil, İşletme Ekonomisi Ve Yüksek Performansı Yakalamak Adına Tüm Makine Teçhizatı Besleyecek Kapasite Ve Yeterlilikte Olan Enşah Enerji Mühendislik İle 8 Ton/h 8 Barg Döner Izgaralı Buhar Kazanı İçin Anlaşma Sağlamıştır.

Ekonomiyi Ve Geleceğe Enerji Taşımayı Prensip Edinen Enşah Enerji Mühendislik, Yapılan Anlaşma Sonunda Üretimi Tamamlayıp Tesiste Sistemi Aktif Hale Getirerek, Sever Konfeksiyonun Başarısına Güç Katmayı Planlıyor.

Tima Yıkama Boya
ÜRÜN DETAYLARI

2006 yılında Denizli organize sanayi bölgesinde kurulan firmamız mamül haline gelen dikili ürünlerin boyanması yıkanması ve finishi konularında faaliyet göstermektedir. Ülke genelinde önce gelen bir çok denim markasına yıkama, taşlama ve finishi hizmeti sunan Tma Yıkama Boya işletmesine yeni bir değer kazandırmış ve Enşah Kazan ile Tima Yıkama Boya Arasında Yapılan anlaşmaya göre 80m2 3 ton/h 6 Barg Doğal Gazlı Kazan anlaşması Yapılarak İmalata Başlanmıştır.

Tima Ailesine Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Özen Haşıl Tekstil
ÜRÜN DETAYLARI

Özen Haşıl Denizli hacıeyüplü sanayi bölgesinde haşıl ve çözgü üzerine hizmet veren sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Bir çok marka ve başarı öyküsünün yapı taşları arasında olan gizli kahraman Özen Haşıl ile Enşah Kazan arasında yapılan anlaşma sonucunda 4 Ton/h 6 Barg Ön Ocaklı Döner Izgaralı Buhar Kazanı İmalatına başlanmıştır.

Her İki Tarafa da Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Oruçoğlu Termal Otel
ÜRÜN DETAYLARI

Afyon'da tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde 110.000 m2 içerisine kurulmuş olan 306 oda ile orta anadolu da Termal oteller arasında bir marka haline gelmiş Oruçoğlu Termal Otelleri ile Enşah Kazan arasında yapılan anlaşma sonucunda yarım silindirik 50m2 buhar kazanı anlaşması yapılmış, imalatına başlanmıştır.

Oruçoğlu Termal Otelleri Yönetim Kuruluna Teşekkür Eder, Başarılarının Devamını Dileriz. 

Toprak Mensucat
ÜRÜN DETAYLARI

2006 yılında Umurlu Aydın Organize Sanayi Bölgesinde 2.500.000 mt. Kapasiteli 320 cm. eninde, 2006-2007 model makinelerle, ev tekstiline yönelik baskı, boya, terbiye çalışmalarına başlamıştır. Bugün Yurt dışı ve iç piyasanın bir çok ünlü markası ile çalışan firmamız %65 ihracata ve %35 de iç piyasaya ürün hazırlamaktadır. Toprak Mensucat ile Enşah Kazan arasında yapılan 8.000.000 Kcal Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı anlaşması Sonucu İmalata Başlanmıştır. Her iki tarafa da hayırlı olmasını temmenni ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

ÜRÜN DETAYLARI

Ülkemizin önde gelen firmalarından olan Abalıoğlu Yağ A.Ş.'nin, Mersin'de Kurulumuna Başladığı Yeni Tesisinde Enşah Kazan İle Abalıoğlu Yağ Yetkilileriyle Yapılan Görüşmeler Ve Ürün TanıtıımLarı Sonucunda 25 ton/h 12 barg Döner Izgaralı Buhar Kazanı anlaşması Yapılmıştır. 

Abalıoğlu Yetkililerine Yeni Tesislerinde Başarılarının Devamını Diliyor, Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz.

"Düşünen Değil, Yapan Kazanır..!"
ÜRÜN DETAYLARI

Akkumaş Tekstil İşletmeleri A.Ş. olarak uzun yıllardır kalitesinden taviz vermeyen ve prensipli çalışma anlayışıla yurt içi ve yurt dışı piyasasında yer edinmiş, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli, modaya yön veren markaları ile ar-ge, ür-ge, Pazar  trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken; öncü ve yenilikçi bir yapıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Akkumaş tekstil işletmeleri ile Enşah Kazan arasında yapılan 8 ton/h 8 barg kapasiteli döner ızgaralı buhar kazanı anlaşmasıyla makine parkuruna yenilik getiren Akkumaş tekstil ailesine başarılarının devamını diliyor, hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

“Geleceği Geleceğe Bırakmamak için, Gelecek Şimdi” Sloganıyla Yatırıma Başlanıyor.
ÜRÜN DETAYLARI

Bölgemizin oluklu mukavva ambalaj ihtiyacının karşılanması için, Aydın’ın ilk Organize Sanayi Bölgesi olan Aydın Umurlu Organize Sanayi Bölgesi’nde 1998 yılında kurulan Aykutsan Oluklu Mukavva, Sektöründe Öncü, Rekabet edebilir fiyatlar, Yüksek verimlilik, Ambalajlama mühendisliği, Maaliyet düşürücü projeleri Kendine İlke Edinmiş Bir İşletme Olarak Hizmet Vermektedir.

"Aykutsan A.Ş. bir Polat Makine kuruluşudur."

Aykutsan ile Enşah Kazan Arasında Anlaşması Yapılan 4 ton/h 15 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı İmalatına Başlanmış, Üretim Planları Yapılarak Teslim Edilmesi Hedeflenmektedir.

Şimdiden Her iki Firmaya da Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Aykutsan A.Ş. ve Polat Makina A.Ş. Yönetimine Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Tekstil'in Doğduğu Topraklarda, Örnek Bir Tesisteyiz "BULDAN BOYA"
ÜRÜN DETAYLARI

Geçmişimizden günümüze kadar tekstil sektöründe büyük önemi olan Buldan ilçesi, neredeyse dünyanın konuştuğu dokuma tezgahlarından bugünlere kadar gelen buldan bezi ile ün yapmış bu ilçemizin tekstil sektöründe ki tek üreticisi olan bu tesis adınıda ilçeden almış, uzun yılların emeği ve tecrübesiyle Buldan Boya Apre Tekstil Fabrikası Olarak Ticari Ünvanı İle Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

Buldan Boya İle Enşah Enerji Kazan Arasında Yapılan Görüşmeler Neticesinde 8 Ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı Anlaşması Yapılmış, Üretimine Başlanmıştır.

Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Ağaoğlu Gıda - Piliç Yatırımlarımda En İyisini Seçmek Zorundayım Diyerek Tercihini Belirtti.
ÜRÜN DETAYLARI

Bandırma yumurta olarak yıllardır hizmet vermekte olan Ağaoğlu Gıda Yeni Yaptığı Tavuk Çiftliği ve Kesimhane yatırımlarında örnek bir tesis planladıklarını, bölgede butik olarak kaliteye ve güvene hizmet etmek istediklerini belirten ağaoğlu yönetim kurulu başkanı Hakan bey, en küçük ayrıntısından, yerleşim ve konumlandırılmasına kadar, herşeyi ince ince eleyip, sık dokuduklarını, makine parkurlarında sıfır en iyi markaları tercih ettiklerini ve balıkesir referanslarımızdan dolayı bölgedeki kazanlarımızı gezerek, bu işin mercedes'i sizsiniz bu işi size vermekte doğru hamle olduğunu belirterek bizleri tercih ettiği için kendisine öncelikle teşekkür ediyor, yeni işlerinin hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

PRO GIDA
ÜRÜN DETAYLARI
PROGIDA Gıda ve Gıda Yan Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. merkezi İzmir Tire’de olan, 2011 Yılında faaliyete başlamış, peynir altı suyu ve tozu işleyen PROGIDA bir GÜRSÜT GIDA A.Ş. KURULUŞUDUR.
PROGIDA yönetimi ile ENŞAH KAZAN arasında yapılan 12 Ton/h 15 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Devreye Alma İşlemi Tamamlanmış, İşletmeye Buhar Verilmeye Başlanmıştır.
Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, GÜRSÜT ve PROGIDA Şirketlerinin Başarılarının Devamını Diliyoruz.
Kula Şirketler Grubu Yönetimi Doğrunun ENŞAH Olduğunu Dile Getirdi.
ÜRÜN DETAYLARI

1930 yılların başında Cumhuriyet tarihinin kalkınma hamlesi ile Balıkesirde ticari hayatına start veren Kula yağ ve Emek Yem, Zahire Alım - Satımı Ve Daha Sonra Ayçicek Yağı Üretimi İle Yılların Tecrübesi Ve Emekleri İle Bu Güne Kadar Başarılı İşler Yapmış, Türkiye Tarihinin Önemli Köklü Firmalarından Biri Haline Gelmiştir.

Başlangıçta sadece yağ üretimine ağırlık veren Kula, bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlara yönelmeyi tercih ederek 1980 tarihinde, bölgenin köklü şirketlerinden UNİŞ’i satın alır ve Kula Un markasıyla un üretimine başlar. 1989 tarihinde ise Emek Yem ile yem sektörüne girer. 1991 yılında sofralık yumurta üretimiyle farklı bir sektöre adım atan Kula, 2000 yılında civciv üretimi için damızlık ve kuluçka tesislerini kurarak faaliyete başlar. Kula, 2003 yılında Karahallılar ile iş ve güç birliğine girer ve bir entegre gıda kuruluşu olan Bupiliç ile Tüv-Türk araç muayene istasyonlarını işleten kuruluş olan 2K hizmete girer.

Günümüzde 206 çalışanı olan Kula Yağ ve Emek Yem San. Tic. A.Ş.nin temel ilkesi “üreticiye ve tüketiciye saygı”dır. Üretim ve hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve titizliğiyle üretim yapan Kula, bütün bunların bir delili olarak her yıl Türkiye’nin en büyük ilk 750 şirketi arasında yer almaktadır. Asıl gurur verici olan ise Kula çatısı altında faaliyet gösteren tüm şirketlerin özverisiyle, Kula’ya has çalışma ve hizmet anlayışının bir model olarak yerleşmiş olmasıdır

 

Enşah Kazan İle Kula Yağ Emek Yem Arasında Yapılan 10 Ton/h 10 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı Anlaşması İle Üretimine Başlanmış, Kısa Süre İçerisinde Montajı Yapılmak Üzere Çalışmalara Başlanmıştır.

Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, İşlerinde Başarılar Diliyoruz.

ÜRÜN DETAYLARI

"Çalışmadan, Öğrenmeden, Yorulmadan Rahat Yaşamanın Yollarını Alışkanlık Haline Getirmiş Milletler; Evvela Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini Ve Daha Sonra da İstikballerini Kaybetmeye Mahkumdurlar."
30 Ağustos Zafer Bayramını Saygı Ve Minnetle Kutluyoruz...

Birlikten Kuvvet Doğar.
ÜRÜN DETAYLARI

  2004 yıllarında Denizli'de ilk poşet çanta üreticilerinden biri olarak kurulan fabrikamız, 13 yıllık tecrübe, deneyimiyle bölgesinde satış ağını kurmuş uzman ekibiyle 2017 yılından itibaren ENG AMBALAJ PLASTİK olarak ENŞAH şirketler topluluğuna katılmış ;

1500 m2. yeni üretim tesisinde; makine parkuruna, yeni teknolojiler ekleyerek kapasitesini yükseltmeyi hedefleyerek,siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermeyi planlamaktadır.

ENG AMBALAJ PLASTİK PAZ.San.Tic.Ltd.Şti. 13 yılı aşan üretim ve sektörel deneyime sahip olduğu bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız.

 

 

Ürün Gruplarında ;

-Brotel Saplı Çanta

-Takviyeli Çanta

-Düz Baskılı Naylon Torba

-Atlet Poşetler

-Kapaklı Bantlı Jelatinler

-Palet Örtüsü

-Shrink Filmler

-Streç Filmler

Yer Almakta Olup, Yepyeni Ürün Yelpazesi İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekten Onur Duyarız.

O Kazan, Bu Pliç'te Devreye Girecek..!
ÜRÜN DETAYLARI

Beyaz et sektörüne; yaratıcılığı, kalitesi, servisi ve doğal lezzeti ile değişik renkler getirmeyi hedefleyen BUPİLİÇ,  Balıkesir'in ekonomik hayatında söz sahibi KARAHALLILAR ve KULA gruplarının elele vermesiyle 2003 yılında kurulmuştur. 

On ay süren ve yaklaşık 6 milyon ABD doları tutarındaki yatırım sürecinin ardından Avrupa Birliği ölçülerinde üretim koşullarını sağlayan Bu piliç ; Balıkesir, Bursa, Çanakkale bölgelerinde bulunan kümesleri,  2009 yılında faaliyete geçen 60 ton/saat kapasiteli yem fabrikası ile bölgede ki büyük işletmeler arasına girmiştir. Bu piliç yönetimi ile ENŞAH KAZAN arasında yapılan 10 Ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı Üretimi Yapılarak, Tesiste Kurulumuna Başlanmıştır.

Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz.

KIMIL TEKSTİL
ÜRÜN DETAYLARI

Kımıl tekstil 1995 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli inovasyon odaklı bir şekilde büyüme göstermiştir.

İhracata yönelik çalışan KIMIL TEKSTİL özellikle yatak ve banyo grubunda ürünlerini Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Tekstilde moda, tasarım, markalaşma çalışmalarının öneminin bilincinde olan KIMIL TEKSTİL bu alanda sürekli gelişme anlayışı ile çalışmalarını sürdürerek buhar ihtiyacına yönelik yatırımında ENŞAH KAZAN ile 15 Ton/h 8 Bar Döner Izagaralı Buhar Kazanı Anlaşması Yapılmış ve Üretimine Başlanmıştır.

Özpekler Su Ürünleri / Denizli
ÜRÜN DETAYLARI


1988 Yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Özpek Tarafından Kurulan Özpekler Su Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yurt Dışına Yaptığı İhracatlar Ve Ülke Genelinde ki Birden Fazla Üretim Çiftlikleri İle Adından Söz Ettirmeyi Başarmış, Ve İhracat Rakamlarına Ciddi Katkılar Sağlaması Sebebiyle Birden Fazla Ödülü Hak Etmiş, Türkiye Su Ürünleri Firmaları Arasında Başarısı Ve Titizliği İle Adından Söz Ettiren Firmalar Arasında'dır.
2016 Yılının Son Çeyreğinde Yapılan Görüşmeler Sonucunda, Özpekler Su Ürünleri A.Ş. Yetkilileri Ve Sorumlu Teknik Birimlerinde Yaptıkları Araştırmalar, Fabrikamıza Yapılan Üretim Kontrolü Gezileri Sonucunda Teknik Detayların ve Üretim Sürecinin Titizlik ve Teknik Doğrultu da Kararını Vermeleri İle Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Özpek İle Enşah Kazan Arasında Yapılan 4 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Sevkiyatı Yapılmış ve Kurulumu Tamamlanmştır.
Her İki Firma İçin Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Kemal Uğurlu Boyahanesi / Denizli OSB
ÜRÜN DETAYLARI

Denizli Organize Sanayinde Kemal Uğurlu Boyahanesinin, Yatırım Olarak Egenin En Büyük Boyahanelerinden Birisi Olması Ve Eksiksiz Her Konunun Detaylı İncelenmesi Sonucunda,
Sn; Kemal Uğurlu İle Enşah Enerji Arasında Anlaşması İmzalanan 15 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Sevkiyatı Yapılmış, Uzman Montaj Kadromuz Kazanın Tesiste Kurulumuna Başlamıştır.

Uğurlular Ailesine Hayırlı Bereketli İşler Diliyor. Başarılarının Devamını Temenni Ediyoruz.

"KÖRFEZ'DEN ONAY GELDİ."
ÜRÜN DETAYLARI


Onay Makine San.Tic.A.Ş 1961 yılında Kurulmuştur. İç ve dış cephe dekorasyon ürünleri üretimi yapılmakta, Türkiye'de ilk yerli Alçısız Kartonpiyeri üreten, iç pazarın ihtiyacına cevap veren Onay Makine, bugün Kuzey Afrika ülkeleri'de dahil olmak üzere birçok ülkeye tesislerinde üretilen STROPİYER ürünleri ihraç ederek ekonomimize katkıda bulunmaktadır.
2009 yılı başı itibariyle ONAY AMBALAJ adı altında Bodrum/Milas'ta yeni bir fabrika kurularak, strafor balık kutusu üretimi de yapmaktadır. 
Onay Ambalaj Ve Enşah Kazan arasında imzalanan anlaşma sonucu 8 ton/h 8 bar döner ızgaralı buhar kazanının Kurulum ve montajı Tamamlanmış Devreye Alınarak, İşletmeye Buhar Verilmeye Başlanmıştır.
Başarılarının Devamını Temenni Ediyor, Hayırlı İşler Diliyoruz

Başarı Tekstil / Denizli
ÜRÜN DETAYLARI

Uzun Yıllardır Denizli’de Tekstil Adına İyi İşler Başarmış, Yarattığı Marka Ve Tasarımları İle Ön Plana Çıkan BAŞARI Tekstil, İssimo Markası İle Sanatsal Tasarımları Ve Ev Tekstili Temalı Ürünleri İle Ulusal Bir Marka Olmaya Doğru İlerlemektedir.
Ürünlerini Titizlikle Üreten Başarı Tekstil İle Enşah Enerji Arasında Yapılan 4 Toh/h 6 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanın Üretimi Tamamlanmış, Kazanın Sevkiyatı Yapılarak, Uzman Kadromuz Tarafından Devreye Alma İşlemi Yapılacaktır..
Şimdiden Hayırlı Olmasını Diliyor. BAŞARI’larının Devamını Diliyoruz.

HERMOS GIDA / SALİHLİ – MANİSA (VİAPORT)
ÜRÜN DETAYLARI

Uzun Yıllardır Manisa’nın Salihli Kentinde İnşaat, Petrol Ofisi ve Dinlenme Tesisleri Alanlarında Hizmet Veren Ve 2015 Yılında Yeni Bir Sektörde Yatırıma Başlayan HERMOS GIDA, Köpek Maması Üretim Fabrikasının Makine Teçhizatlarını Tamamlamış, ENŞAH ENERJİ KAZAN İle Yapılan Anlaşma da 4 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Kurulumu Tamamlanmış Ve Devreye Alınmıştır.
Yeni Yatırımlarında Hermos Gıda’ya Başarılar Dileriz…

GÜMÜŞDOĞA YEM / Milas
ÜRÜN DETAYLARI

Kısa Bir Süre Önce Sevkiyatını Yaptığımız Ve Uzman Montaj Kadromuzun Titiz Ve Profesyonel Çalışması Sonucu Kurulumu Tamamlanan 12 Ton/h 12 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanımız Devreye Alınmış, Tesisin Üretim Kapasitesi Buhar İhtiyacını Karşılamaya Başlamıştır.

İstanbul Sanayi Odasının TÜRKİYE'NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU sıralamasında Yer Alan Gümüşdoğa Yem Yetkililerinin Başarılarının Devamını Diliyoruz...
Hayırlı Olsun...

"Tasarruf, Büyümenin Altın Anahtarı'dır."
ÜRÜN DETAYLARI

25 Yılı Aşkın Süredir Gıda Sektöründe SERA,KAMER, OLAY Markalarıyla Adından Söz Ettiren An Gıda, Yurt İçinde Ki Üretim Alanlarının Yanında, Yurt Dışında Dağıtım Ağlarıyla Türkiye’nin İlk 500 Firması Arasında Gıda Sektörünün Öncü Firmalarındandır.

Geçen Sezon İçin Devreye Alınan 12 Ton/h 12 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanından Memnun Kalması Ve Üretim Kapasitesini Büyütmesi Sonucu 20 Ton/ 12 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı Siparişi Vermiş, Kurulum Süreci Tamamlanan Kazanın Devreye Alma İşlemi Yapılmıştır.

Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

EGE ÖZTEKS / UŞAK
ÜRÜN DETAYLARI

Uşak Bölgesinde Kasar, Apre Boya Hizmeti Veren Ege Özteks; 2015 Yılının İlk Yarısında Kurulumu Tamamlanan 8 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı ile Devam Eden Yatırımları Sonucunda Üretim Kapasitesini Arttıran Ege Öz Tekstil, 6,000,000 Kcal/h Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı,  Uzman Personellerimiz Tarafından Kurulumu Yapılıp Devreye Alınmıştır.
Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz.

"2004'den Bu Yana Daha Temiz Bir Dünya İçin ENERJİ Üretiyoruz."
ÜRÜN DETAYLARI

Denizli Organize Sanayi Bölgesi İçin 3 Aylık Periyotlarda Çıkan DOSB SANAYİ EKONOMİ ve HABER DERGİSİ İçin; Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi, Kaliteli Ve Üretiminden, İşletmesine Kadar Şeffaf Bir Hizmet Verebilmek Adına Yaptığımız Reklam Çalışmasını Siz Değerli Müşterilerimiz İle Paylaşmaktan Gururluyuz. 

Her Zaman Yenilikçi, Araştırmacı Ve İlerlemeyi Hedeflediğimizi Her Fırsatta Dile Getiriyor, Siz Değerli Müşterilerimizin Katkısı İle Adım Adım Başarıya Doğru Yürüyoruz.

Tüm Müşterilerimize Hayırlı İşler Diler, Başarılarının Devamını Dileriz...

ENŞAH AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...
ÜRÜN DETAYLARI
Her Sene Ramazan Ayının 2.Haftası Düzenlenen İftar Yemeği, Bu Sene Bir Yardım Kuruluşunun Bahçesinde Gerçekleşti.
Enşah Enerji Mühendislik Bünyesinde Çalışan Personel Aileleri Ve Dostlarımızın Katılımıyla, Oluşan Sıcak Aile Tabloları, Sohbetler, Dualar Ve Tebessümlerle, Samimiyeti, Birlik Ve Beraberliğin Hatırası Olarak Hafızalara Yerleşti.
Enşah Enerji Ailesi Olarak Davetimize Katılan Tüm Personel Ve Dostlarımıza Teşekkür Ederiz.
İlk Hedefimiz “DİPER KİMYA”
ÜRÜN DETAYLARI

İZMİR / DİPER KİMYA TESİSİMİZ DEVRE'YE ALINDI.

İzmir/Kemalpaşa Organize Sanayinde Bulunan DİPER KİMYA İle Anlaşılmış Olan 8 ton/h 15 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Kurulum Aşaması Tamamlanmış Olup, Bu Hafta Başında Tesisin Buhar İhtiyacını Karşılamaya Başlamıştır.

Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Hayırlı İşler Diliyoruz…

Eskileri Sökün..! Sever'de Artık Enşah Var.
ÜRÜN DETAYLARI

Uşak Bölgesinin Önde Gelen Tekstil Firmalarından Olan Sever Tekstil, Konfeksiyon, Apre-Boya Ve Kasar Üretimleri Yapmaktadır. Geçtiğimiz Dönem İçinde Anlaşması Sağlanan 7.000.000 Kcal Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanının Üretimi Tamamlanmış Olup, Sevkiyatı Yapılmıştır. Uzman Montaj Ekibinin Kazan Kurulumunu Tamamlamasıyla Kısa Süre İçerisinde Devre'ye Alınacaktır.

Doksan Dokuma Sanayi Buhar Üretmeye Başladı..!
ÜRÜN DETAYLARI

Denizli Organize Sanayi Bölgesinde Üretim Yapan Doksan Dokuma Sanayi'ne Kurulumu Tamamlanan 15 Ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı Firma Yetkililerine Taahhüt Edilen Zaman Diliminden Önce Kurulumu Tamamlanarak Devreye Alındı.
Hayırlı Olsun...

Adım Adım Geliyoruz Demiştik..! İzmir'deyiz...
ÜRÜN DETAYLARI

İzmir Tire Organize Sanayi Bölgesinde Yeni Üretim Yeri Fabrikasını Tamamlamak Üzere Olan Gürsüt, Enşah Enerji Mühendislik İle Anlaşması Yapılan 10 Ton/h 8 Bar Döner Izagaralı Buhar Kazanı Sevkiyatlarını Tamamladık. Montaj Ekibimiz İle Çok Yakın Bir Süre İçersinde Kurulumunu Tamamlayıp Devreye Alınacaktır.

Ayanlar Tarım
ÜRÜN DETAYLARI

Ayanlar Flake 25 Metrekare Ön Ocak 125 Metrekare Skoc 3 Ton/h 6 Bar Ön Ocaklı Ve Stokerli  Buhar Kazanı Devreye Alınmıştır.

Remzi Sezer / Uşak Devreye Alındı.
ÜRÜN DETAYLARI

Uşak Bölgesinde Remzi Sezer Üretim Tesislerine Kurulumu Tamamlanan 4 ton/h 8 bar Buhar Kazanımız Devreye Alınmıştır.

ÖZERDEM MENSUCAT
ÜRÜN DETAYLARI

ÖZERDEM MENSUCAT\MERİNOS firmasına ait olan 6.000.000kcal\h Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı ile beraber 6 ton\h 8 bar Döner Izgaralı Buhar Kazanımız montaj aşamasındadır.

ÖZERDEM MENSUCAT
ÜRÜN DETAYLARI

ÖZERDEM MENSUCAT\MERİNOS firmasına ait olan 6.000.000kcal\h Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı ile beraber 6 ton\h 8 bar Döner Izgaralı Buhar Kazanımız  devreye alınmıştır.

NİSA TEKSTİL
ÜRÜN DETAYLARI

NİSA TEKSTİL 8 ton/h 8 bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ DEVREYE ALINMIŞTIR.

MURATBEY GIDA
ÜRÜN DETAYLARI

MURATBEY GIDA VE SÜT ÜRÜNLERİ 8 ton/h 6 bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ DEVREYE ALINMIŞTIR

UĞUR SELÜLOZ
ÜRÜN DETAYLARI

UĞUR SELÜLOZ DA 10 ton/h Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ

EMİN TEKSTİL
ÜRÜN DETAYLARI

EMİN TEKSTİL 16 ton/h 6bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ

KARAÇOBAN TEKSTİL
ÜRÜN DETAYLARI

KARAÇOBAN TEKSTİL 6 ton/h 8bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ

NORDZEE SU ÜRÜNLERİ
ÜRÜN DETAYLARI

NORDZEE SU ÜRÜNLERİ 6ton/h 10bar Döner Izgaralı Buhar KAZANIMIZ

ÖZLEM YEM
ÜRÜN DETAYLARI

ÖZLEM YEM 4ton/h 6bar Döner Izgaralı Buhar KAZANIMIZ.

TAŞEVLİ TEKSTİL
ÜRÜN DETAYLARI

TAŞEVLİ TEKSTİL 5ton/h 6bar Döner Izgaralı Buhar KAZANIMIZ.

VATAN TEKSTİL
ÜRÜN DETAYLARI

VATAN TEKSTİL 6ton/h 6bar Kapasiteli Döner Izgaralı Buhar KAZANIMIZ.

AN GIDA
ÜRÜN DETAYLARI

AN GIDA 12 ton/h 12 bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ DEVREYE ALINMIŞTIR.

Tozaltı Kaynak Makinası Üretimlerimiz Başlamıştır.
ÜRÜN DETAYLARI
 
Toz Altı Kaynak Makinası Üretimlerimiz Başlamıştır.Toz Altı Kaynak Makinası Makina Parkuruna İlave Edilmişti
CNC Plazma Kesim Makinası Üretimlerimiz Başlamıştır.
ÜRÜN DETAYLARI

CNC Plazma Kesim  Makinası Üretimlerimiz Başlamıştır. CNC Plazma Kesim Makinası Makina Parkuruna İlave Edilmiştir. 

ADIM ADIM ZİRVEYE...

Ülkemizin biyoenerji sektöründe öncü kuruluşlarından biri olan DB Tarımsal Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş ile şirketimiz arasında 25 ton/h-12 barg kapasiteli Döner Izgaralı Buhar Kazanı imalatı anlaşmasına varılmıştır.

GÜMÜŞDOĞA'YA BİZİ TERCİH ETTİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Türkiye’de tarıma dayalı sanayide lider konumda bulunan Gümüşdoğa A.Ş. ile şirketimiz arasında 25 ton/h - 12 barg kapasiteli buhar kazanı imalatı anlaşmasına varılmıştır. 

SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMASI "ENŞAH KAZAN"

Elli yılı aşkın süredir ülkemizin önde gelen kuruluşlarından olan ABALIOĞLU YEM ile şirketimiz arasında 8ton/h - 8barg kapasiteli buhar kazanı imalatı anlaşmasına varılmıştır. ABALIOĞLU ailesine bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİL DAİMA AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR.

ABALIOĞLU ailesinin bir parçası olan LEZİTA  grubu ile şirketimiz arasında 7.000.000 kcal/h kapasaiteli kızgın yağ kazanı imalatı anlaşmasına varılmıştır. ABALIOĞLU ailesine tekrar bizi tercih ettiği için teşekkürlerimizi sunarız.

GÜRSÜT DOĞRU ADRES "ENŞAH KAZAN" DEDİ

İşletmemiz ile sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Gürsüt Gıda A.Ş Fabrika arasında anlaşılan 10 ton/h - 8 barg kapasiteli buhar kazanı imalatımız başlamıştır. 

Polen Tekstil'de "Enşah Kazan" dedi.

Yıllardır tekstil alanında hizmet veren Denizli'nin ve ülkemizin köklü firmalarından olan Polen Tekstil Tic. ve San. A.Ş. Denizli OSB'de ki fabrikalarının buhar ihtiyacının karşılanması için şirketimizin ürün gruplarından olan "Döner Izgaralı Buhar Kazanı"mızı tercih etmişlerdir. Yapılan görüşmeler ve varılan anlaşmal

"Akdeniz Bölgesinde ki Kaleniz SİDE Ailesidir" dediler.

Antalya Manavgat bölgesinde turizm sektörüne hizmet veren SİDE ailesi Otelleri, Eğlence sektöründeki birden fazla işletmeleri ve işletmelerin ürünlerini yıkama, kurutma, ütüleme işlemleri ile ürünleri adresinden alıp, adresine teslim etmeyi prensip edinmiş turizm sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

GEDİK ; İşletmenin Kalbinde ENŞAH'ı Tercih Etti.

Beyaz et sektörüne; yaratıcılığı, kalitesi, servisi ve doğal lezzeti ile değişik renkler getirmeyi hedefleyen GEDİK PİLİÇ ile ENŞAH KAZAN arasında yapılan 3.000.000 Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı Anlaşması yapılarak, üretim sürecine başlanmıştır. Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz.

As Ofis Piliç - Yem Buhar Yatırımında ENŞAH KAZAN'ı Tercih Etti.

Sakarya bölgesinde as piliç olarak üretimine devam eden ve Turgutluda As Ofis Yem çatısında altında iki sektörde öncü firmalardan olan AS OFİS PİLİÇ - YEM yetkilileri ile saha incelemesinde bulunmamızın ardından teknik şartlar ve buhar maliyetleri konusunda reel saha verilerinin analizi sonucunda anlaşmaya varılan 6 ton/h 8 barg döner ızgara

Önce İnsan Sağlığı, Çevre Dostu İlkelerinin Karşılığında Kararları Enşah Kazan Oldu.

Üretim yaptığımız ve hizmet verdiğimiz hem iç hem de dış piyasada, tercih edilen marka olmak adına son teknoloji cihazlarla üretilen “kaliteyi”, tecrübelerimiz ışığında şirket değerlerimizle birleştirerek müşterilerimize sunmaya, moda ve tekstil sektöründeki saygınlığımızı koruyup artırmaya devam etmek için hırslı ama kontr

"Birlikten Güç Doğacak."

Poyraz Boya Kuruluşundan bu Günlere Dayanan Başarı Hikayesinde Taşıdığı Derin sabır, Azim ve Çabanın Getirdiği Temeli Sağlam, İstikrarlı ve Her geçen gün kendini yenileyen vizyonu ile Denizlimizin değerli yapı taşları arasında yer almış, bu onur ve gururu en iyi şekilde taşımaktadır. Memlketimize ve ülkemize kazandırdığı değerlerin her geç

Özerdem Enşah'la Güven Tazeledi.

Özerdem Mensucat San. ve Tic. A.Ş. , mazisi 1982 yılına dayanan köklü bir kuruluştur. O yıllarda Aran Mensucat San. ve Tic.A.Ş. adıyla, iplik ve battaniye üretimi yapan bir firma olarak kurulan şirket, son üretim teknikleri ve teknolojileri kullanılarak alanında önde gelen firmalardan biri olarak gelişimini sürdürmüştür. Aran Mensucat San. ve

M.Sever; "Kalite'den Asla Ödün Vermiyoruz" Dedi.

SEVER KONFEKSİYON / UŞAK  1970’Lİ Yıllarda Uşak Dokumacılar Sitesinde Kurulan Sever Konfeksiyon, Uzun Yıllar Boyunca Tülbent Üretimi Yapmış Ve Bu Sırada Yatırımlarına Devam Ederek, Kasar-Apre-Boya Fabrikalarını Kurmuştur. Tesiste Bulunan Makine Teçhizatı Besleyen Birden Fazla Kazan İle Hizmet Vermekte Olan Sever Tekstil, İşletme Ekonomisi Ve Yü

Tima Yıkama Boya

2006 yılında Denizli organize sanayi bölgesinde kurulan firmamız mamül haline gelen dikili ürünlerin boyanması yıkanması ve finishi konularında faaliyet göstermektedir. Ülke genelinde önce gelen bir çok denim markasına yıkama, taşlama ve finishi hizmeti sunan Tma Yıkama Boya işletmesine yeni bir değer kazandırmış ve Enşah Kazan ile Tima Yık

Özen Haşıl Tekstil

Özen Haşıl Denizli hacıeyüplü sanayi bölgesinde haşıl ve çözgü üzerine hizmet veren sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Bir çok marka ve başarı öyküsünün yapı taşları arasında olan gizli kahraman Özen Haşıl ile Enşah Kazan arasında yapılan anlaşma sonucunda 4 Ton/h 6 Barg Ön Ocaklı D

Oruçoğlu Termal Otel

Afyon'da tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde 110.000 m2 içerisine kurulmuş olan 306 oda ile orta anadolu da Termal oteller arasında bir marka haline gelmiş Oruçoğlu Termal Otelleri ile Enşah Kazan arasında yapılan anlaşma sonucunda yarım silindirik 50m2 buhar kazanı anlaşması yapılmış, imalatına başlanmıştır. Oruçoğlu Termal Otelleri Yö

Toprak Mensucat

2006 yılında Umurlu Aydın Organize Sanayi Bölgesinde 2.500.000 mt. Kapasiteli 320 cm. eninde, 2006-2007 model makinelerle, ev tekstiline yönelik baskı, boya, terbiye çalışmalarına başlamıştır. Bugün Yurt dışı ve iç piyasanın bir çok ünlü markası ile çalışan firmamız %65 ihracata ve %35 de iç piyasaya ürün hazırlamak

Ülkemizin önde gelen firmalarından olan Abalıoğlu Yağ A.Ş.'nin, Mersin'de Kurulumuna Başladığı Yeni Tesisinde Enşah Kazan İle Abalıoğlu Yağ Yetkilileriyle Yapılan Görüşmeler Ve Ürün TanıtıımLarı Sonucunda 25 ton/h 12 barg Döner Izgaralı Buhar Kazanı anlaşması Yapılmıştır.  Abalıoğlu Yetkililerine Yeni Tesislerinde Başarıl

"Düşünen Değil, Yapan Kazanır..!"

Akkumaş Tekstil İşletmeleri A.Ş. olarak uzun yıllardır kalitesinden taviz vermeyen ve prensipli çalışma anlayışıla yurt içi ve yurt dışı piyasasında yer edinmiş, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli, modaya yön veren markaları ile ar-ge, ür-ge, Pazar  trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken

“Geleceği Geleceğe Bırakmamak için, Gelecek Şimdi” Sloganıyla Yatırıma Başlanıyor.

Bölgemizin oluklu mukavva ambalaj ihtiyacının karşılanması için, Aydın’ın ilk Organize Sanayi Bölgesi olan Aydın Umurlu Organize Sanayi Bölgesi’nde 1998 yılında kurulan Aykutsan Oluklu Mukavva, Sektöründe Öncü, Rekabet edebilir fiyatlar, Yüksek verimlilik, Ambalajlama mühendisliği, Maaliyet düşür&uum

Tekstil'in Doğduğu Topraklarda, Örnek Bir Tesisteyiz "BULDAN BOYA"

Geçmişimizden günümüze kadar tekstil sektöründe büyük önemi olan Buldan ilçesi, neredeyse dünyanın konuştuğu dokuma tezgahlarından bugünlere kadar gelen buldan bezi ile ün yapmış bu ilçemizin tekstil sektöründe ki tek üreticisi olan bu tesis adınıda ilçeden almış, uzun yılların emeği ve tecr&uu

Ağaoğlu Gıda - Piliç Yatırımlarımda En İyisini Seçmek Zorundayım Diyerek Tercihini Belirtti.

Bandırma yumurta olarak yıllardır hizmet vermekte olan Ağaoğlu Gıda Yeni Yaptığı Tavuk Çiftliği ve Kesimhane yatırımlarında örnek bir tesis planladıklarını, bölgede butik olarak kaliteye ve güvene hizmet etmek istediklerini belirten ağaoğlu yönetim kurulu başkanı Hakan bey, en küçük ayrıntısından, yerleşim ve konumlandırılmasına kadar

PRO GIDA

PROGIDA Gıda ve Gıda Yan Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. merkezi İzmir Tire’de olan, 2011 Yılında faaliyete başlamış, peynir altı suyu ve tozu işleyen PROGIDA bir GÜRSÜT GIDA A.Ş. KURULUŞUDUR. PROGIDA yönetimi ile ENŞAH KAZAN arasında yapılan 12 Ton/h 15 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Devreye Alma İşlemi Tamamlanmış, İşletmeye

Kula Şirketler Grubu Yönetimi Doğrunun ENŞAH Olduğunu Dile Getirdi.

1930 yılların başında Cumhuriyet tarihinin kalkınma hamlesi ile Balıkesirde ticari hayatına start veren Kula yağ ve Emek Yem, Zahire Alım - Satımı Ve Daha Sonra Ayçicek Yağı Üretimi İle Yılların Tecrübesi Ve Emekleri İle Bu Güne Kadar Başarılı İşler Yapmış, Türkiye Tarihinin Önemli Köklü Firmalarından Biri Haline Gelmiştir. Başlang

"Çalışmadan, Öğrenmeden, Yorulmadan Rahat Yaşamanın Yollarını Alışkanlık Haline Getirmiş Milletler; Evvela Haysiyetlerini, Sonra Hürriyetlerini Ve Daha Sonra da İstikballerini Kaybetmeye Mahkumdurlar." 30 Ağustos Zafer Bayramını Saygı Ve Minnetle Kutluyoruz...

Birlikten Kuvvet Doğar.

  2004 yıllarında Denizli'de ilk poşet çanta üreticilerinden biri olarak kurulan fabrikamız, 13 yıllık tecrübe, deneyimiyle bölgesinde satış ağını kurmuş uzman ekibiyle 2017 yılından itibaren ENG AMBALAJ PLASTİK olarak ENŞAH şirketler topluluğuna katılmış ; 1500 m2. yeni üretim tesisinde; makine parkuruna

O Kazan, Bu Pliç'te Devreye Girecek..!

Beyaz et sektörüne; yaratıcılığı, kalitesi, servisi ve doğal lezzeti ile değişik renkler getirmeyi hedefleyen BUPİLİÇ,  Balıkesir'in ekonomik hayatında söz sahibi KARAHALLILAR ve KULA gruplarının elele vermesiyle 2003 yılında kurulmuştur.  On ay süren ve yaklaşık 6 milyon ABD doları tutarındaki yatırım sürecinin ardından Avrupa Bi

KIMIL TEKSTİL

Kımıl tekstil 1995 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli inovasyon odaklı bir şekilde büyüme göstermiştir. İhracata yönelik çalışan KIMIL TEKSTİL özellikle yatak ve banyo grubunda ürünlerini Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Tekstilde moda, tasarım, markalaşma çalışmalarını

Özpekler Su Ürünleri / Denizli

1988 Yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Özpek Tarafından Kurulan Özpekler Su Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yurt Dışına Yaptığı İhracatlar Ve Ülke Genelinde ki Birden Fazla Üretim Çiftlikleri İle Adından Söz Ettirmeyi Başarmış, Ve İhracat Rakamlarına Ciddi Katkılar Sağlaması Sebebiyle Birden Fazla Ödülü Ha

Kemal Uğurlu Boyahanesi / Denizli OSB

Denizli Organize Sanayinde Kemal Uğurlu Boyahanesinin, Yatırım Olarak Egenin En Büyük Boyahanelerinden Birisi Olması Ve Eksiksiz Her Konunun Detaylı İncelenmesi Sonucunda, Sn; Kemal Uğurlu İle Enşah Enerji Arasında Anlaşması İmzalanan 15 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Sevkiyatı Yapılmış, Uzman Montaj Kadromuz Kazanın Tesiste Kurulumuna Başlamıştır.

"KÖRFEZ'DEN ONAY GELDİ."

Onay Makine San.Tic.A.Ş 1961 yılında Kurulmuştur. İç ve dış cephe dekorasyon ürünleri üretimi yapılmakta, Türkiye'de ilk yerli Alçısız Kartonpiyeri üreten, iç pazarın ihtiyacına cevap veren Onay Makine, bugün Kuzey Afrika ülkeleri'de dahil olmak üzere birçok ülkeye tesislerinde üretilen STROPİYER ür

Başarı Tekstil / Denizli

Uzun Yıllardır Denizli’de Tekstil Adına İyi İşler Başarmış, Yarattığı Marka Ve Tasarımları İle Ön Plana Çıkan BAŞARI Tekstil, İssimo Markası İle Sanatsal Tasarımları Ve Ev Tekstili Temalı Ürünleri İle Ulusal Bir Marka Olmaya Doğru İlerlemektedir. Ürünlerini Titizlikle Üreten Başarı Tekstil İle Enşah Enerji Arasında Yapılan 4 Toh

HERMOS GIDA / SALİHLİ – MANİSA (VİAPORT)

Uzun Yıllardır Manisa’nın Salihli Kentinde İnşaat, Petrol Ofisi ve Dinlenme Tesisleri Alanlarında Hizmet Veren Ve 2015 Yılında Yeni Bir Sektörde Yatırıma Başlayan HERMOS GIDA, Köpek Maması Üretim Fabrikasının Makine Teçhizatlarını Tamamlamış, ENŞAH ENERJİ KAZAN İle Yapılan Anlaşma da 4 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Kurulumu Tamamlanm

GÜMÜŞDOĞA YEM / Milas

Kısa Bir Süre Önce Sevkiyatını Yaptığımız Ve Uzman Montaj Kadromuzun Titiz Ve Profesyonel Çalışması Sonucu Kurulumu Tamamlanan 12 Ton/h 12 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanımız Devreye Alınmış, Tesisin Üretim Kapasitesi Buhar İhtiyacını Karşılamaya Başlamıştır. İstanbul Sanayi Odasının TÜRKİYE'NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU sı

"Tasarruf, Büyümenin Altın Anahtarı'dır."

25 Yılı Aşkın Süredir Gıda Sektöründe SERA,KAMER, OLAY Markalarıyla Adından Söz Ettiren An Gıda, Yurt İçinde Ki Üretim Alanlarının Yanında, Yurt Dışında Dağıtım Ağlarıyla Türkiye’nin İlk 500 Firması Arasında Gıda Sektörünün Öncü Firmalarındandır. Geçen Sezon İçin Devreye Alınan 12 Ton/h 12 Ba

EGE ÖZTEKS / UŞAK

Uşak Bölgesinde Kasar, Apre Boya Hizmeti Veren Ege Özteks; 2015 Yılının İlk Yarısında Kurulumu Tamamlanan 8 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı ile Devam Eden Yatırımları Sonucunda Üretim Kapasitesini Arttıran Ege Öz Tekstil, 6,000,000 Kcal/h Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı,  Uzman Personellerimiz Tarafından Kurulumu Yapılıp Devreye Alınmışt

"2004'den Bu Yana Daha Temiz Bir Dünya İçin ENERJİ Üretiyoruz."

Denizli Organize Sanayi Bölgesi İçin 3 Aylık Periyotlarda Çıkan DOSB SANAYİ EKONOMİ ve HABER DERGİSİ İçin; Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi, Kaliteli Ve Üretiminden, İşletmesine Kadar Şeffaf Bir Hizmet Verebilmek Adına Yaptığımız Reklam Çalışmasını Siz Değerli Müşterilerimiz İle Paylaşmaktan Gururluyuz.  Her Zaman Yen

ENŞAH AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

Her Sene Ramazan Ayının 2.Haftası Düzenlenen İftar Yemeği, Bu Sene Bir Yardım Kuruluşunun Bahçesinde Gerçekleşti. Enşah Enerji Mühendislik Bünyesinde Çalışan Personel Aileleri Ve Dostlarımızın Katılımıyla, Oluşan Sıcak Aile Tabloları, Sohbetler, Dualar Ve Tebessümlerle, Samimiyeti, Birlik Ve Beraberliğin Hatırası Olarak Hafıza

İlk Hedefimiz “DİPER KİMYA”

İZMİR / DİPER KİMYA TESİSİMİZ DEVRE'YE ALINDI. İzmir/Kemalpaşa Organize Sanayinde Bulunan DİPER KİMYA İle Anlaşılmış Olan 8 ton/h 15 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Kurulum Aşaması Tamamlanmış Olup, Bu Hafta Başında Tesisin Buhar İhtiyacını Karşılamaya Başlamıştır. Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Hayırlı İşler Diliyoruz…

Eskileri Sökün..! Sever'de Artık Enşah Var.

Uşak Bölgesinin Önde Gelen Tekstil Firmalarından Olan Sever Tekstil, Konfeksiyon, Apre-Boya Ve Kasar Üretimleri Yapmaktadır. Geçtiğimiz Dönem İçinde Anlaşması Sağlanan 7.000.000 Kcal Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanının Üretimi Tamamlanmış Olup, Sevkiyatı Yapılmıştır. Uzman Montaj Ekibinin Kazan Kurulumunu Tamamlamasıyla Kısa Süre İ&

Doksan Dokuma Sanayi Buhar Üretmeye Başladı..!

Denizli Organize Sanayi Bölgesinde Üretim Yapan Doksan Dokuma Sanayi'ne Kurulumu Tamamlanan 15 Ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı Firma Yetkililerine Taahhüt Edilen Zaman Diliminden Önce Kurulumu Tamamlanarak Devreye Alındı. Hayırlı Olsun...

Adım Adım Geliyoruz Demiştik..! İzmir'deyiz...

İzmir Tire Organize Sanayi Bölgesinde Yeni Üretim Yeri Fabrikasını Tamamlamak Üzere Olan Gürsüt, Enşah Enerji Mühendislik İle Anlaşması Yapılan 10 Ton/h 8 Bar Döner Izagaralı Buhar Kazanı Sevkiyatlarını Tamamladık. Montaj Ekibimiz İle Çok Yakın Bir Süre İçersinde Kurulumunu Tamamlayıp Devreye Alınacaktır.

Ayanlar Tarım

Ayanlar Flake 25 Metrekare Ön Ocak 125 Metrekare Skoc 3 Ton/h 6 Bar Ön Ocaklı Ve Stokerli  Buhar Kazanı Devreye Alınmıştır.

Remzi Sezer / Uşak Devreye Alındı.

Uşak Bölgesinde Remzi Sezer Üretim Tesislerine Kurulumu Tamamlanan 4 ton/h 8 bar Buhar Kazanımız Devreye Alınmıştır.

ÖZERDEM MENSUCAT

ÖZERDEM MENSUCAT\MERİNOS firmasına ait olan 6.000.000kcal\h Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı ile beraber 6 ton\h 8 bar Döner Izgaralı Buhar Kazanımız montaj aşamasındadır.

ÖZERDEM MENSUCAT

ÖZERDEM MENSUCAT\MERİNOS firmasına ait olan 6.000.000kcal\h Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı ile beraber 6 ton\h 8 bar Döner Izgaralı Buhar Kazanımız  devreye alınmıştır.

NİSA TEKSTİL

NİSA TEKSTİL 8 ton/h 8 bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ DEVREYE ALINMIŞTIR.

MURATBEY GIDA

MURATBEY GIDA VE SÜT ÜRÜNLERİ 8 ton/h 6 bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ DEVREYE ALINMIŞTIR

UĞUR SELÜLOZ

UĞUR SELÜLOZ DA 10 ton/h Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ

EMİN TEKSTİL

EMİN TEKSTİL 16 ton/h 6bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ

KARAÇOBAN TEKSTİL

KARAÇOBAN TEKSTİL 6 ton/h 8bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ

NORDZEE SU ÜRÜNLERİ

NORDZEE SU ÜRÜNLERİ 6ton/h 10bar Döner Izgaralı Buhar KAZANIMIZ

ÖZLEM YEM

ÖZLEM YEM 4ton/h 6bar Döner Izgaralı Buhar KAZANIMIZ.

TAŞEVLİ TEKSTİL

TAŞEVLİ TEKSTİL 5ton/h 6bar Döner Izgaralı Buhar KAZANIMIZ.

VATAN TEKSTİL

VATAN TEKSTİL 6ton/h 6bar Kapasiteli Döner Izgaralı Buhar KAZANIMIZ.

AN GIDA

AN GIDA 12 ton/h 12 bar Buhar Kapasiteli KAZANIMIZ DEVREYE ALINMIŞTIR.

Tozaltı Kaynak Makinası Üretimlerimiz Başlamıştır.

  Toz Altı Kaynak Makinası Üretimlerimiz Başlamıştır.Toz Altı Kaynak Makinası Makina Parkuruna İlave Edilmişti

CNC Plazma Kesim Makinası Üretimlerimiz Başlamıştır.

CNC Plazma Kesim  Makinası Üretimlerimiz Başlamıştır. CNC Plazma Kesim Makinası Makina Parkuruna İlave Edilmiştir.