Proje ve Taahhüt
enşah mühendislik
Başarı sadece istemekle elde edilmiyor. Bu yolda ısrarcı, istikrarlı ve disiplinli olmak gerekiyor.
ÜRÜN DETAYLARI

Ülkemizin önde gelen firmalarından olan Abalıoğlu Yağ A.Ş.'nin, Mersin'de Kurulumuna Başladığı Yeni Tesisinde Enşah Kazan İle Abalıoğlu Yağ Yetkilileriyle Yapılan Görüşmeler Ve Ürün TanıtıımLarı Sonucunda antlaşması yapılan 25 ton/h 12 barg Döner Izgaralı Buhar Kazanı kurulumu tamamlanarak işletmeye buhar verme aşamasında teslim edilmiştir.

Abalıoğlu Yetkililerine Yeni Tesislerinde Başarılarının Devamını Diliyor, Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz.

AS OFİS'e Buhar Verilmeye Başlandı
ÜRÜN DETAYLARI

İşletmemiz ile As Ofis Damızlık Yumurta Yem Gıda San. Tic. A.Ş ile yapılan görüşmeler sonucunda anlaşması yapılan 6 ton/h - 8 barg Döner Izgaralı Buhar Kazanı mevcut işletmeye kurularak devreye alınmıştır.

As Ofis Ailesi'ne Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz...

Ağaoğlu Doğru Tercih Karar Verdiğini Onayladı.
ÜRÜN DETAYLARI

Bandırma yumurta olarak yıllardır hizmet vermekte olan Ağaoğlu Gıda Yeni Yaptığı Tavuk Çiftliği ve Kesimhane yatırımlarında örnek bir tesis planladıklarını, bölgede butik olarak kaliteye ve güvene hizmet etmek istediklerini belirten ağaoğlu yönetim kurulu başkanı Hakan bey, en küçük ayrıntısından, yerleşim ve konumlandırılmasına kadar, herşeyi ince ince eleyip, sık dokuduklarını, makine parkurlarında sıfır en iyi markaları tercih ettiklerini ve balıkesir referanslarımızdan dolayı bölgedeki kazanlarımızı gezerek, bu işin mercedes'i sizsiniz bu işi size vermekte doğru hamle olduğunu belirterek bizleri tercih ettiği için kendisine öncelikle teşekkür ediyor, yeni işlerinin hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

Özen Haşıl Tekstil
ÜRÜN DETAYLARI

Özen Haşıl Denizli hacıeyüplü sanayi bölgesinde haşıl ve çözgü üzerine hizmet veren sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Bir çok marka ve başarı öyküsünün yapı taşları arasında olan gizli kahraman Özen Haşıl ile Enşah Kazan arasında yapılan anlaşma sonucunda 4 Ton/h 6 Barg Ön Ocaklı Döner Izgaralı Buhar Kazanı İmalatı tamamlanmış, işletmeye kurulumu yapılarak buhar verilmeye başlanmıştır.

Her İki Tarafa da Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Öncelik Kalite İster, Kalite İse Güven.
ÜRÜN DETAYLARI

2006 yılında Denizli organize sanayi bölgesinde kurulan firmamız mamül haline gelen dikili ürünlerin boyanması yıkanması ve finishi konularında faaliyet göstermektedir. Ülke genelinde önce gelen bir çok denim markasına yıkama, taşlama ve finishi hizmeti sunan Tma Yıkama Boya işletmesine yeni bir değer kazandırmış ve Enşah Kazan ile Tima Yıkama Boya Arasında Yapılan anlaşmaya göre 80m2 3 ton/h 6 Barg Doğal Gazlı Kazan anlaşması Yapılarak İmalata Başlanmıştır.

Tima Ailesine Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

AKKUMAŞ TEKSTİL'e Buhar Verilmeye Başlandı.
ÜRÜN DETAYLARI

Akkumaş Tekstil İşletmeleri A.Ş. olarak uzun yıllardır kalitesinden taviz vermeyen ve prensipli çalışma anlayışıla yurt içi ve yurt dışı piyasasında yer edinmiş, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli, modaya yön veren markaları ile ar-ge, ür-ge, Pazar  trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken; öncü ve yenilikçi bir yapıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Akkumaş tekstil işletmeleri ile Enşah Kazan arasında yapılan 8 ton/h 8 barg kapasiteli döner ızgaralı buhar kazanı kurulumu tamamlanarak işletmeye buhar vermeye başlamıştır. Akkumaş tekstil ailesine başarılarının devamını diliyor, hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Toprak Mensucat
ÜRÜN DETAYLARI

2006 yılında Umurlu Aydın Organize Sanayi Bölgesinde 2.500.000 mt. Kapasiteli 320 cm. eninde, 2006-2007 model makinelerle, ev tekstiline yönelik baskı, boya, terbiye çalışmalarına başlamıştır. Bugün Yurt dışı ve iç piyasanın bir çok ünlü markası ile çalışan firmamız %65 ihracata ve %35 de iç piyasaya ürün hazırlamaktadır. Toprak Mensucat ile Enşah Kazan arasında yapılan 8.000.000 Kcal Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı anlaşması Sonucu imalatı Tamamlanmış ve kurulumu yapılarak işletmeye kızgın yağ verilmeye başlanmıştır. Toprak mensucat ailesine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Oruçoğlu Termal Otel
ÜRÜN DETAYLARI

Afyon'da tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde 110.000 m2 içerisine kurulmuş olan 306 oda ile orta anadolu da Termal oteller arasında bir marka haline gelmiş Oruçoğlu Termal Otelleri ile Enşah Kazan arasında yapılan anlaşma sonucunda yarım silindirik 50m2 buhar kazanı kurulumu yapılarak tesise buhar verilmeye başlanmıştır.

Oruçoğlu Termal Otelleri Yönetim Kuruluna Teşekkür Eder, Başarılarının Devamını Dileriz. 

TG Mensucat Tekstil
ÜRÜN DETAYLARI

TG Tekstil Uşak OSB’sin de, bağlı olduğu Öztan Tekstil Grubu bünyesinde yürütülen reflektif kumaş(3M-DM Markaları)  pazarlamasını daha profesyonel olarak yapabilmek için kurulmuş, Reflektif ürünler konusunda uzman olan kadrosuyla hizmet vermektedir. Tg Tekstil İle Enşah Enerji Kazan Arasında Anlaşılmış Olan, 8 Ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı Devreye Alınmış, İşletmeye Buhar Verilmeye Başlanmıştır. Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

İzmir / Tire'de PROfesyonellerin Birlikteliği Konuşuluyor.
ÜRÜN DETAYLARI

PROGIDA Gıda ve Gıda Yan Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. merkezi İzmir Tire’de olan, 2011 Yılında faaliyete başlamış, peynir altı suyu ve tozu işleyen PROGIDA bir GÜRSÜT GIDA A.Ş. KURULUŞUDUR.
PROGIDA yönetimi ile ENŞAH KAZAN arasında yapılan 12 Ton/h 15 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Devreye Alma İşlemi Tamamlanmış, İşletmeye Buhar Verilmeye Başlanmıştır.
Şimdiden Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, GÜRSÜT ve PROGIDA Şirketlerinin Başarılarının Devamını Diliyoruz.

BU PİLİÇ ; O Piliç, Bu Kazan İle Üretilir Dedi.
ÜRÜN DETAYLARI

Beyaz et sektörüne; yaratıcılığı, kalitesi, servisi ve doğal lezzeti ile değişik renkler getirmeyi hedefleyen BUPİLİÇ, yada tüzel kişiliğindeki tam adıyla BUPİLİÇ Entegre Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Balıkesir'in ekonomik hayatında söz sahibi KARAHALLILAR ve KULA gruplarının elele vermesiyle 2003 yılında kurulmuştur. Yetiştirici kümesleri ağırlıklı olarak Balıkesir, Bursa, Çanakkale bölgelerinde Olup Kesimden, Parçalamaya ve paketlemeye kadar beyaz et sektörünün lokomotifi olmayı başarmıştır. 

Bu Piliç ve Enşah Kazan arasında yapılan 15 ton/h 8 bar Döner ızgaralı buhar kazanı kurulumu tamamlanarak devreye alınmıştır. Hayırlı olmasını temnenni ediyor, Başarılarının devamını diliyoruz.

GÜMÜŞDOĞA YEM / Milas "Doğru 1 Tane'dir Dedi."
ÜRÜN DETAYLARI

Türkiye’de Tarıma Dayalı Sanayide Lider Konumda Bulunan Ve Ülkenin En Büyük İlk 500 Firması Arasında Olan Gümüşdoğa A.Ş. 1997 Yılında Milas’da Kurulmuştur. Zamanla, Balık Yemi Üretimi ve Kültür Balığı Yetiştiriciliğinde Lider Konuma Yükselmiş, Kuruluşundan Beri Modern, Rekabet Gücü Yüksek ve Sektörde Öncü Bir Firma Olmasıyla Dikkatleri Üzerine Çekmiştir.

2016 Yılının ilk yarısında çalışma fırsatı bulduğumuz Gümüşdoğa Yem yetkilileri ile 2016 yılı içerisinde Başka Marka Kazanın Devre Dışı Bırakılıp, 12 ton/h 12 bar Döner ızgaralı buhar kazanımız devreye alınmış firmanın buhar ihtiyacını karşılamasının ardından, Şirket yetkililerinin (Ör:Hikmet Bey) memnuniyeti, edilen tasarrufu yerinde tespit etmeleri ve işletme giderlerinin cazip olduğunu kendileri dile getirerek, 2017 yılı içerisinde 15 ton/h 12 bar döner ızgaralı buhar kazanı anlaşması yapılmış, üretimine başlanmıştır. 

Bu Ticareti Dostluğa Ve Kazanca Dönüştüren Firma Yetkililerinin Başarılarının Devamını Diliyor, Hayırlı Olmasını Temenni Ediyoruz...

Enşah Kazan'a Körfezden ONAY Geldi.
ÜRÜN DETAYLARI



Onay Makine San.Tic.A.Ş 1961 yılında Kurulmuştur. İç ve dış cephe dekorasyon ürünleri üretimi yapılmakta, Türkiye'de ilk yerli Alçısız Kartonpiyeri üreten, ekonomik, pratik ve güvenli olması özelliği ile iç pazarın ihtiyacına cevap veren Onay Mak. San.Tic.A.Ş bugün Kuzey Afrika    ülkeleri'de dahil olmak üzere birçok ülkeye tesislerinde üretilen STROPİYER ürünleri ihraç ederek ekonomimize katkıda bulunmaktadır.
2009 yılı başı itibariyle ONAY AMBALAJ adı altında Bodrum/Milas'ta yeni bir fabrika kurularak, strofor balık kutusu üretimi bu fabrikamızda yapılmaktadır.  

Onay Ambalaj Ve Enşah Kazan arasında imzalanan anlaşma sonucu 8 ton/h 8 bar döner ızgaralı buhar kazanının üretimine başlanmış, üretim süreci bitiminde sevkiyatı yapılarak tesise kurulumu planlanmaktadır.

Şimdiden Her İki Firmaya Hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Başarı'nın Asıl Amacı Bilgi Değil, Tecrübe'dir.
ÜRÜN DETAYLARI

Kımıl tekstil 1995 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli inovasyon odaklı bir şekilde büyüme göstermiş. Yıllar boyunca gerek üretim kapasitesinde gerek kalifiye insan gücünde yaptığı gelişmelerle şirket hacmini geliştirmiş ve yükselen ivmelerde büyüyerek bugünlere kadar gelmiş, Ülke Genelinde iç ve dış piyasa da  çarşaf nevresim takımları ve banyo grubu ile üretimlerinden söz ettirmiş bir firmadır.

Kımıl tekstil ve Enşah kazan arasında yapılan 12 ton/h 8 Bar Döner ızagaralı buhar kazanı anlaşması ile üretim sürecine başlanmış, retimi biten kazanın sevkiyatı yapılması sonucunda işletmeye kurulması planlanmaktadır.

Özpekler Yatırımlarının Kalbine Enşah Kazanı Koydu.
ÜRÜN DETAYLARI

1988 Yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Özpek Tarafından Kurulan Özpekler Su Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yurt Dışına Yaptığı İhracatlar Ve Ülke Genelinde ki Birden Fazla Üretim Çiftlikleri İle Adından Söz Ettirmeyi Başarmış, Ve İhracat Rakamlarına Ciddi Katkılar Sağlaması Sebebiyle Birden Fazla Ödülü Hak Etmiş, Türkiye Su Ürünleri Firmaları Arasında Başarısı Ve Titizliği İle Adından Söz Ettiren Firmalar Arasında'dır.

2016 Yılının Son Çeyreğinde Yapılan Görüşmeler Sonucunda, Özpekler Su Ürünleri A.Ş. Yetkilileri Ve Sorumlu Teknik Birimlerinde Yaptıkları Araştırmalar, Fabrikamıza Yapılan Üretim Kontrolü Gezileri  Sonucunda Teknik Detayların ve Üretim Sürecinin Titizlik ve Teknik Doğrultu da Yapıldığı Kararını Vermeleri İle Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Özpek İle Enşah Kazan Arasında Yapılan 4 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Anlaşmalarının Tamamlanması Sonucu Üretimine Başlanmış, Üretim Süreci Bitmesi İle Sevkiyatı Yapılacaktır.

Şimdiden Her İki Firma İçin HAyırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Bölgenin En Büyük Boyahanesi “Kemal Uğurlu
ÜRÜN DETAYLARI

Temelleri 1965 Yılında Atılan Kemal Tekstil A.S., Pamuk İpliği İşleme Tesisleri ve Birden Fazla Ülkeye Yaptıkları İhracatlar İle Piyasada Güven Esaslı Çalışmanın Ve Kalitenin Başını Çeken İşletmelerden Olmuşlardır.

Denizli Organize Sanayinde Yatırımına Başlanan Kemal Uğurlu Boyahanesinin, Yatırım Olarak Egenin En Büyük Boyahanelerinden Birisi Olması Ve Eksiksiz Her Konunun Detaylı İncelenmesi Sonucunda,

Sn; Kemal Uğurlu İle Enşah Enerji Arasında Anlaşması İmzalanan 15 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Üretimine Başlanmış Ve Üretim Sürecinden Sonra Tesise Kurulumunun Yapılması Planlanmaktadır.

Uğurlular Ailesine Hayırlı Bereketli İşler Diliyor. Başarılarının Devamını Temenni Ediyoruz.

BAŞARI ; Bilgi ister. Bilginin de Karşılığı ilgi’dir.
ÜRÜN DETAYLARI

Uzun Yıllardır Denizli’de Tekstil Adına İyi İşler Başarmış, Yarattığı Marka Ve Tasarımları İle Ön Plana Çıkan BAŞARI Tekstil, İssimo Markası İle Sanatsal Tasarımları Ve Ev Tekstili Temalı Ürünleri İle Ulusal Bir Marka Olmaya Doğru İlerlemektedir.

Ürünlerini Titizlikle Üreten Başarı Tekstil İle Enşah Enerji Arasında Yapılan 4 Toh/h 6 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı Anlaşması Yapılmış, Üretimi Tamamlandıktan Sonra İşletmeye Kurulum Yapılacağı Planlanmıştır.

Şimdiden Hayırlı Olmasını Diliyor. Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Milas - Bodrum Arasına Bir Kale İnşa Ediyoruz..!
ÜRÜN DETAYLARI

Türkiye’de Tarıma Dayalı Sanayide Lider Konumda Bulunan Ve Ülkenin En Büyük İlk 500 Firması Arasında Olan Gümüşdoğa A.Ş. 1997 Yılında Milas’da Kurulmuştur. Zamanla, Balık Yemi Üretimi ve Kültür Balığı Yetiştiriciliğinde Lider Konuma Yükselmiş, Kuruluşundan Beri Modern, Rekabet Gücü Yüksek ve Sektörde Öncü Bir Firma Olmasıyla Dikkat Çekmiştir. 2016 Yılının İlk Yarısında Enşah Enerji Mühendislik İle Arasında Yapılan 12 Ton/h 12 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı İmalatımız Başlamış ve Yerinde Farklı Bir Firmaya Ait Olan Döner Izgaralı Buhar Kazanı, Çok Yakın Bir Süre İçerisinde Sökülüp, Enşah Enerji'ye Ait Olan Döner Izgaralı Buhar Kazanı Kurulumu Yapılıp, Devreye Alınması Planlanmaktadır.

Manisa’dan Adım Adım İzmir’e Yürüyoruz…
ÜRÜN DETAYLARI

HERMOS GIDA / SALİHLİ – MANİSA (VİAPORT)

Uzun Yıllardır Manisa’nın Salihli Kentinde İnşaat, Petrol Ofisi ve Dinlenme Tesisleri Alanlarında Hizmet Veren Ve 2015 Yılında Yeni Bir Sektörde Yatırıma Başlayan HERMOS GIDA, Köpek Maması Üretim Fabrikasının Makine Teçhizatlarını Tamamlamış, Oluşacak Buhar İhtiyacını ENŞAH ENERJİ MÜHENDİSLİK Ürünü Olan 4 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanını Tercih Etmiştir.

Yeni Yatırımlarında Hermos Gıda’ya Başarılar Dileriz…

İZMİR’İN KÖKLÜ FİRMASI ENŞAH ENERJİYİ TERCİH ETTİ.
ÜRÜN DETAYLARI

DİPER KİMYA / KEMAL PAŞA - İZMİR

1975 Yıllarında İzmir Kemal Paşa OSB Kurulan Diper Kimya, Sektöründe Öncü, İleri Teknolojiyi Yakından Takip Etmesinin Yanında, Kağıt-Karton Matbaa Mürekkepleri, Boya, Endüstriyel Yapıştırıcılar Gibi Sektörde Ham Madde Satış Ve Sonrası Teknik Servis Sağlamaktadır.

Sektöründe Yaptığı Yenilikler Ve Uluslar Arası Yaptığı Anlaşmalar ile Adından Söz Ettiren Diper Kimya Endüstri, Üretimin Kapasitesini Büyüterek Ve Yenileyerek 8ton/h 15 Bar Kapasitesinde ki Döner Izgaralı Buhar Kazanı İçin Enşah’la Anlaşma Sağlamış, Üretimi Tamamlanan Kazanın Kurulumu Tesise Yapılacaktır.

Ulusal Süt Ürünleri Markası GÜRSÜT, Tercihini ENŞAH’tan Yana Kullandı.
ÜRÜN DETAYLARI

GÜR SÜT / TİRE – İZMİR

1982 Yılında İşletme Temelleri Atılan Gürsüt, Pazarlama Alanında Çalışmalarına Başlamış, 1992 Yılında Süt ve Süt Ürünleri Üzerine Pazarlama ve Üretim Alanındaki Faaliyetlerine Şirket Kimliği Kazandırarak Devam Etmiştir.

2015 Yılında Tire OSB Yaptığı Yeni Üretim Tesisinde Oluşacak Buhar ihtiyacını Karşılamak İçin Gürsüt Ve Enşah Enerji Mühendislik Tarafından Yapılan Anlaşma da 10 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı ile Üretimi Tamamlanarak Tesise Kısa Süre Sonra Montajı Yapılarak, Devreye Alınacaktır.

GÜVENİN VE MEMNUNİYETİN CEVABI; ENŞAH ENERJİ OLDU.
ÜRÜN DETAYLARI

AN GIDA / AHMETLİ – MANİSA

Bugün Onlarca Ülkeye İhracat Yapan ve Türkiye’de de İstikrarlı Büyümesini Sürdüren Serafood Hikayesi 1984 Yılında Peynir Üretimi ile Başladı. Aile şirketi Olarak İhsan Köserecep Tarafından Kurulmuş ve 25 yılı Aşkın Süredir Biriktirdiği ve Geliştirdiği Tecrübeleriyle Yüksek Kaliteli Gıda Üretimine Devam Etmektedir. Türkiye’nin ilk 500 İhracatçısı Arasında Yer Almayı Başarmıştır.

Tüm Dünya’ya Dağıtım

An Gıda Olarak 40 Ülkeye İhracat Yapmakta Olan Serafood Kendi Dağıtım Firması Olarak 10.000 m² Kapalı, 14.000 m² Alan Üzerinde Almanya da Türklerin En Yoğun Yaşadığı Eyaletlerden Biri Olan NRW nin Erkelenz Şehrinde Yerleşik Mağazalarında SERA, KAMER, OLAY Kendi Markalarını ve Aynı Zamanda Birçok Ünlü Türk Markasının Kristal Zeytin Yağları, Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi, Tamek Meyve Suları, Piyale Makarnalarının Almanya ve/veya Avrupa distribütörü konumundadır.

ENERJİ BAŞARIYI, EKONOMİK ENERJİ KAZANCI GETİRİR…
ÜRÜN DETAYLARI

EGE ÖZ TEKS / UŞAK

Uzun Yıllardır Uşak Bölgesinde Kasar, Apre Boya Hizmeti Veren Ege Öz Tekstil, İleri Teknolojiyi Yakından Takip Eden İşletme Anlayışı Ve Her Zaman En İyi Üretimi Yapma Gayesi İçerisinde Yenilenen Makine Teçhizatı İle Uşak İlinde Öne Çıkan İşletmeler Arasında Yerini Almıştır.

2015 Yılının İlk Yarısında Kurulumu Tamamlanan 8 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı ile Devam Eden Yatırımları Sonucunda Üretim Kapasitesini Arttıran Ege Öz Tekstil, 6,000,000 Kcal Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı İçin Anlaşma Sağlanmış 2016 Yılının İlk Yarısında Üretimi Tamamlanıp, Devreye Alınacaktır.

Sever’ in Dinç Ruhu Ve İstikrarlı Başarısı Enşah’la Güçlendi.
ÜRÜN DETAYLARI

SEVER KONFEKSİYON / UŞAK 

1970’Lİ Yıllarda Uşak Dokumacılar Sitesinde Kurulan Sever Konfeksiyon, Uzun Yıllar Boyunca Tülbent Üretimi Yapmış Ve Bu Sırada Yatırımlarına Devam Ederek, Kasar-Apre-Boya Fabrikalarını Kurmuştur.

Tesiste Bulunan Makine Teçhizatı Besleyen Birden Fazla Kazan İle Hizmet Vermekte Olan Sever Tekstil, İşletme Ekonomisi Ve Yüksek Performansı Yakalamak Adına Tüm Makine Teçhizatı Besleyecek Kapasite Ve Yeterlilikte Olan Enşah Enerji Mühendislik İle 7,000,000 KCal Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı İçin Anlaşma Sağlamıştır.

Ekonomiyi Ve Geleceğe Enerji Taşımayı Prensip Edinen Enşah Enerji Mühendislik, Yapılan Anlaşma Sonunda Üretimi Tamamlayıp Tesiste Sistemi Aktif Hale Getirerek, Sever Konfeksiyonun Başarısına Güç Katmayı Planlıyor.

DOKSAN TEKSTİL BUHARINI ENŞAH ENERJİ İLE ÜRETECEK.
ÜRÜN DETAYLARI

DOKSAN TEKSTİL / DENİZLİ OSB

1988 Yıllarında Kurulan Doksan Tekstil, Ortalama 25 Yıldır Üretim Yaptığı Denizli OSB’de Adından Başarı Ve Yenilikler İle Söz Ettirmeye Devam Ediyor.

Üretiminde ki Titiz Ve Hassas Çalışmasının Karşılığını Her Zaman Başarı İle Alan Doksan Tekstil;  Çevre Önemini, Havayı- Suyu Korumanın Ve Doğru Kullanmanın Duyarlılığını Denizli de İlk Defa Çevre Bakanlığı ve GOTS Tarafından Belgelendirmiştir.

Mevcut Üretim Ağının Buhar Kapasitesini Sadece Enşah Enerji İle Anlaşma Sağladığı 15 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı İle Sağlamayı Planlayan Doksan Tekstil’in Üretimi Yapılarak,  Tesise Kurulumu Yapılacaktır.

MERCAN, FARKIN ENŞAH OLDUĞUNU GÖSTERDİ.
ÜRÜN DETAYLARI

MERCAN KİMYA / DENİZLİ (2.KAZANLARI)

1977 Yılında Faaliyetine Başlamış Olan Mercan Kimya İç ve Dış Pazarlara Yönelik Parafin, Parafin Emülsiyonu, Parafinik Yağlar ve Vazelin Üretmektedir. Üretiminin % 60'ını 35 Ülkeye İhraç Eden MERCAN KİMYA İç ve Dış Pazarlarda Kalitesini Kanıtlamış, Üretim Tesisinde ki Yenilik Ve Büyümeye Devam Etmektedir.

2013 Yılında MERCAN KİMYA ve ENŞAH ENERJİ MÜHENDİSLİK Arasında Yapılan 8 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazan Anlaşmasının Ardından Gerekli Bakım, Onarım Ve Servisleri Sorunsuz Olarak Yerine Getirilmiş, Mevcut Müşterileri Ve Her Geçen gün Büyüyen Pörtföyü Gibi MERCAN KİMYA ’nın Takdirini Kazanmış,

2015 Yılının İkinci Yarısında Yapmış Olduğu 8 ton/h 8 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanı İle Arasındaki Bağları Kuvvetlendirmiş, Denizli Sektöründe Önder, Başarılı Bir Şirkette Kalesini Oluşturmuştur.

Mercan Kimya’ya İşlerinde Başarılar Diler, Bu Dostluğun Uzun Yıllar Boyunda Devam Etmesini Temenni Ederiz.

Başarı sadece istemekle elde edilmiyor. Bu yolda ısrarcı, istikrarlı ve disiplinli olmak gerekiyor.

Ülkemizin önde gelen firmalarından olan Abalıoğlu Yağ A.Ş.'nin, Mersin'de Kurulumuna Başladığı Yeni Tesisinde Enşah Kazan İle Abalıoğlu Yağ Yetkilileriyle Yapılan Görüşmeler Ve Ürün TanıtıımLarı Sonucunda antlaşması yapılan 25 ton/h 12 barg Döner Izgaralı Buhar Kazanı kurulumu tamamlanarak işletmeye buhar verme aşamasında teslim edilm

AS OFİS'e Buhar Verilmeye Başlandı

İşletmemiz ile As Ofis Damızlık Yumurta Yem Gıda San. Tic. A.Ş ile yapılan görüşmeler sonucunda anlaşması yapılan 6 ton/h - 8 barg Döner Izgaralı Buhar Kazanı mevcut işletmeye kurularak devreye alınmıştır. As Ofis Ailesi'ne Hayırlı Olmasını Temenni Ediyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz...

Ağaoğlu Doğru Tercih Karar Verdiğini Onayladı.

Bandırma yumurta olarak yıllardır hizmet vermekte olan Ağaoğlu Gıda Yeni Yaptığı Tavuk Çiftliği ve Kesimhane yatırımlarında örnek bir tesis planladıklarını, bölgede butik olarak kaliteye ve güvene hizmet etmek istediklerini belirten ağaoğlu yönetim kurulu başkanı Hakan bey, en küçük ayrıntısından, yerleşim ve konumlandırılmasına kadar

Özen Haşıl Tekstil

Özen Haşıl Denizli hacıeyüplü sanayi bölgesinde haşıl ve çözgü üzerine hizmet veren sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Bir çok marka ve başarı öyküsünün yapı taşları arasında olan gizli kahraman Özen Haşıl ile Enşah Kazan arasında yapılan anlaşma sonucunda 4 Ton/h 6 Barg Ön Ocaklı D

Öncelik Kalite İster, Kalite İse Güven.

2006 yılında Denizli organize sanayi bölgesinde kurulan firmamız mamül haline gelen dikili ürünlerin boyanması yıkanması ve finishi konularında faaliyet göstermektedir. Ülke genelinde önce gelen bir çok denim markasına yıkama, taşlama ve finishi hizmeti sunan Tma Yıkama Boya işletmesine yeni bir değer kazandırmış ve Enşah Kazan ile Tima Yık

AKKUMAŞ TEKSTİL'e Buhar Verilmeye Başlandı.

Akkumaş Tekstil İşletmeleri A.Ş. olarak uzun yıllardır kalitesinden taviz vermeyen ve prensipli çalışma anlayışıla yurt içi ve yurt dışı piyasasında yer edinmiş, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli, modaya yön veren markaları ile ar-ge, ür-ge, Pazar  trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken

Toprak Mensucat

2006 yılında Umurlu Aydın Organize Sanayi Bölgesinde 2.500.000 mt. Kapasiteli 320 cm. eninde, 2006-2007 model makinelerle, ev tekstiline yönelik baskı, boya, terbiye çalışmalarına başlamıştır. Bugün Yurt dışı ve iç piyasanın bir çok ünlü markası ile çalışan firmamız %65 ihracata ve %35 de iç piyasaya ürün hazırlamak

Oruçoğlu Termal Otel

Afyon'da tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde 110.000 m2 içerisine kurulmuş olan 306 oda ile orta anadolu da Termal oteller arasında bir marka haline gelmiş Oruçoğlu Termal Otelleri ile Enşah Kazan arasında yapılan anlaşma sonucunda yarım silindirik 50m2 buhar kazanı kurulumu yapılarak tesise buhar verilmeye başlanmıştır. Oruçoğlu Termal Otelleri

TG Mensucat Tekstil

TG Tekstil Uşak OSB’sin de, bağlı olduğu Öztan Tekstil Grubu bünyesinde yürütülen reflektif kumaş(3M-DM Markaları)  pazarlamasını daha profesyonel olarak yapabilmek için kurulmuş, Reflektif ürünler konusunda uzman olan kadrosuyla hizmet vermektedir. Tg Tekstil İle Enşah Enerji Kazan Arasında Anlaşılmış Olan, 8 Ton/h 8 Bar Döne

İzmir / Tire'de PROfesyonellerin Birlikteliği Konuşuluyor.

PROGIDA Gıda ve Gıda Yan Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. merkezi İzmir Tire’de olan, 2011 Yılında faaliyete başlamış, peynir altı suyu ve tozu işleyen PROGIDA bir GÜRSÜT GIDA A.Ş. KURULUŞUDUR. PROGIDA yönetimi ile ENŞAH KAZAN arasında yapılan 12 Ton/h 15 Bar Döner Izgaralı Buhar Kazanının Devreye Alma İşlemi Tamamlanmış, İşletmeye Buhar Veril

BU PİLİÇ ; O Piliç, Bu Kazan İle Üretilir Dedi.

Beyaz et sektörüne; yaratıcılığı, kalitesi, servisi ve doğal lezzeti ile değişik renkler getirmeyi hedefleyen BUPİLİÇ, yada tüzel kişiliğindeki tam adıyla BUPİLİÇ Entegre Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Balıkesir'in ekonomik hayatında söz sahibi KARAHALLILAR ve KULA gruplarının elele vermesiyle 2003 yılında kurulmuştur. Yetiştirici kü

GÜMÜŞDOĞA YEM / Milas "Doğru 1 Tane'dir Dedi."

Türkiye’de Tarıma Dayalı Sanayide Lider Konumda Bulunan Ve Ülkenin En Büyük İlk 500 Firması Arasında Olan Gümüşdoğa A.Ş. 1997 Yılında Milas’da Kurulmuştur. Zamanla, Balık Yemi Üretimi ve Kültür Balığı Yetiştiriciliğinde Lider Konuma Yükselmiş, Kuruluşundan Beri Modern, Rekabet Gücü Yüksek ve Sektörde &Oum

Enşah Kazan'a Körfezden ONAY Geldi.

Onay Makine San.Tic.A.Ş 1961 yılında Kurulmuştur. İç ve dış cephe dekorasyon ürünleri üretimi yapılmakta, Türkiye'de ilk yerli Alçısız Kartonpiyeri üreten, ekonomik, pratik ve güvenli olması özelliği ile iç pazarın ihtiyacına cevap veren Onay Mak. San.Tic.A.Ş bugün Kuzey Afrika    ülkeleri'd

Başarı'nın Asıl Amacı Bilgi Değil, Tecrübe'dir.

Kımıl tekstil 1995 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli inovasyon odaklı bir şekilde büyüme göstermiş. Yıllar boyunca gerek üretim kapasitesinde gerek kalifiye insan gücünde yaptığı gelişmelerle şirket hacmini geliştirmiş ve yükselen ivmelerde büyüyerek bugünlere kadar gelmiş, Ülke Geneli

Özpekler Yatırımlarının Kalbine Enşah Kazanı Koydu.

1988 Yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Özpek Tarafından Kurulan Özpekler Su Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Yurt Dışına Yaptığı İhracatlar Ve Ülke Genelinde ki Birden Fazla Üretim Çiftlikleri İle Adından Söz Ettirmeyi Başarmış, Ve İhracat Rakamlarına Ciddi Katkılar Sağlaması Sebebiyle Birden Fazla Ödülü Hak E

Bölgenin En Büyük Boyahanesi “Kemal Uğurlu

Temelleri 1965 Yılında Atılan Kemal Tekstil A.S., Pamuk İpliği İşleme Tesisleri ve Birden Fazla Ülkeye Yaptıkları İhracatlar İle Piyasada Güven Esaslı Çalışmanın Ve Kalitenin Başını Çeken İşletmelerden Olmuşlardır. Denizli Organize Sanayinde Yatırımına Başlanan Kemal Uğurlu Boyahanesinin, Yatırım Olarak Egenin En Büyük Boyahanelerinden Bi

BAŞARI ; Bilgi ister. Bilginin de Karşılığı ilgi’dir.

Uzun Yıllardır Denizli’de Tekstil Adına İyi İşler Başarmış, Yarattığı Marka Ve Tasarımları İle Ön Plana Çıkan BAŞARI Tekstil, İssimo Markası İle Sanatsal Tasarımları Ve Ev Tekstili Temalı Ürünleri İle Ulusal Bir Marka Olmaya Doğru İlerlemektedir. Ürünlerini Titizlikle Üreten Başarı Tekstil İle Enşah Enerji Arasında Yapılan 4 T

Milas - Bodrum Arasına Bir Kale İnşa Ediyoruz..!

Türkiye’de Tarıma Dayalı Sanayide Lider Konumda Bulunan Ve Ülkenin En Büyük İlk 500 Firması Arasında Olan Gümüşdoğa A.Ş. 1997 Yılında Milas’da Kurulmuştur. Zamanla, Balık Yemi Üretimi ve Kültür Balığı Yetiştiriciliğinde Lider Konuma Yükselmiş, Kuruluşundan Beri Modern, Rekabet Gücü Yüksek ve Sektörde &Oum

Manisa’dan Adım Adım İzmir’e Yürüyoruz…

HERMOS GIDA / SALİHLİ – MANİSA (VİAPORT) Uzun Yıllardır Manisa’nın Salihli Kentinde İnşaat, Petrol Ofisi ve Dinlenme Tesisleri Alanlarında Hizmet Veren Ve 2015 Yılında Yeni Bir Sektörde Yatırıma Başlayan HERMOS GIDA, Köpek Maması Üretim Fabrikasının Makine Teçhizatlarını Tamamlamış, Oluşacak Buhar İhtiyacını ENŞAH ENERJİ MÜHENDİSLİK

İZMİR’İN KÖKLÜ FİRMASI ENŞAH ENERJİYİ TERCİH ETTİ.

DİPER KİMYA / KEMAL PAŞA - İZMİR 1975 Yıllarında İzmir Kemal Paşa OSB Kurulan Diper Kimya, Sektöründe Öncü, İleri Teknolojiyi Yakından Takip Etmesinin Yanında, Kağıt-Karton Matbaa Mürekkepleri, Boya, Endüstriyel Yapıştırıcılar Gibi Sektörde Ham Madde Satış Ve Sonrası Teknik Servis Sağlamaktadır. Sektöründe Yaptığı Yenilikler

Ulusal Süt Ürünleri Markası GÜRSÜT, Tercihini ENŞAH’tan Yana Kullandı.

GÜR SÜT / TİRE – İZMİR 1982 Yılında İşletme Temelleri Atılan Gürsüt, Pazarlama Alanında Çalışmalarına Başlamış, 1992 Yılında Süt ve Süt Ürünleri Üzerine Pazarlama ve Üretim Alanındaki Faaliyetlerine Şirket Kimliği Kazandırarak Devam Etmiştir. 2015 Yılında Tire OSB Yaptığı Yeni Üretim Tesisinde Oluşacak

GÜVENİN VE MEMNUNİYETİN CEVABI; ENŞAH ENERJİ OLDU.

AN GIDA / AHMETLİ – MANİSA Bugün Onlarca Ülkeye İhracat Yapan ve Türkiye’de de İstikrarlı Büyümesini Sürdüren Serafood Hikayesi 1984 Yılında Peynir Üretimi ile Başladı. Aile şirketi Olarak İhsan Köserecep Tarafından Kurulmuş ve 25 yılı Aşkın Süredir Biriktirdiği ve Geliştirdiği Tecrübeleriyle Yüksek Kaliteli G

ENERJİ BAŞARIYI, EKONOMİK ENERJİ KAZANCI GETİRİR…

EGE ÖZ TEKS / UŞAK Uzun Yıllardır Uşak Bölgesinde Kasar, Apre Boya Hizmeti Veren Ege Öz Tekstil, İleri Teknolojiyi Yakından Takip Eden İşletme Anlayışı Ve Her Zaman En İyi Üretimi Yapma Gayesi İçerisinde Yenilenen Makine Teçhizatı İle Uşak İlinde Öne Çıkan İşletmeler Arasında Yerini Almıştır. 2015 Yılının İlk Yarısında Ku

Sever’ in Dinç Ruhu Ve İstikrarlı Başarısı Enşah’la Güçlendi.

SEVER KONFEKSİYON / UŞAK  1970’Lİ Yıllarda Uşak Dokumacılar Sitesinde Kurulan Sever Konfeksiyon, Uzun Yıllar Boyunca Tülbent Üretimi Yapmış Ve Bu Sırada Yatırımlarına Devam Ederek, Kasar-Apre-Boya Fabrikalarını Kurmuştur. Tesiste Bulunan Makine Teçhizatı Besleyen Birden Fazla Kazan İle Hizmet Vermekte Olan Sever Tekstil, İşletme Ekonomisi Ve Yü

DOKSAN TEKSTİL BUHARINI ENŞAH ENERJİ İLE ÜRETECEK.

DOKSAN TEKSTİL / DENİZLİ OSB 1988 Yıllarında Kurulan Doksan Tekstil, Ortalama 25 Yıldır Üretim Yaptığı Denizli OSB’de Adından Başarı Ve Yenilikler İle Söz Ettirmeye Devam Ediyor. Üretiminde ki Titiz Ve Hassas Çalışmasının Karşılığını Her Zaman Başarı İle Alan Doksan Tekstil;  Çevre Önemini, Havayı- Suyu Korumanın Ve Doğru

MERCAN, FARKIN ENŞAH OLDUĞUNU GÖSTERDİ.

MERCAN KİMYA / DENİZLİ (2.KAZANLARI) 1977 Yılında Faaliyetine Başlamış Olan Mercan Kimya İç ve Dış Pazarlara Yönelik Parafin, Parafin Emülsiyonu, Parafinik Yağlar ve Vazelin Üretmektedir. Üretiminin % 60'ını 35 Ülkeye İhraç Eden MERCAN KİMYA İç ve Dış Pazarlarda Kalitesini Kanıtlamış, Üretim Tesisinde ki Yenilik Ve B&uu